O nas

O nas

Jako firma sprzątająca posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. Działamy w Warszawie i okolicach, oferując sprzątanie powierzchni biurowych, użytkowych, czy magazynów. Podejmujemy się też sprzątania klatek schodowych i osiedli. Sprzątamy też mieszkania firmowe.

 

Posiadamy dodatkowo wyspecjalizowaną grupę pracowników realizujących obsługę klientów indywidualnych. Oferujemy kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań, w tym również gruntowne sprzątanie poremontowe i pobudowlane.

 

Posiadamy na koncie setki tysięcy metrów kwadratowych posprzątanych powierzchni. Każdą usługę wykonujemy rzetelnie i profesjonalnie przy wykorzystaniu najlepszych środków czystości. Nasi doświadczeni pracownicy wykonują powierzone zadania solidnie, dokładnie oraz skutecznie. Odpowiednie kwalifikacje, uczciwość oraz wysoka kultura osobista czyni z nich właściwych ludzi na właściwym miejscu.

 

Do tej pory z naszych usług skorzystało już mnóstwo zadowolonych firm, w tym między innymi Groupon, Asseco Poland, JM Tronik, Roto Frank, Hapag Lloyd , Bell Cosmetic, Karmar i wiele innych.

 

Dzięki wysokiej elastyczności potrafimy zawsze dopasować ofertę do Państwa potrzeb i preferencji w taki sposób, żeby współpraca z nami była dla Państwa „czystą przyjemnością”.  Za cel stawiamy sobie przede wszystkim konkurencyjne ceny i zadowolenie klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.