Usługi

Sprzątanie <br />
powierzchni <br />
biurowych

Sprzątanie
powierzchni
biurowych

W skład usług wchodzi pełen zakres sprzątania wykonywane przez profesjonalny zespół pracowników. Sprzątanie takie odbywa się poza o godzinami pracy biura – wieczorami, w nocy lub wczesnym rankiem. Koszt takiej usługi zależy do wielu czynników takich jak specyfika powierzchni, częstotliwość i powierzchnia biur.

Sprzątanie
małych
powierzchni
biurowych

Sprzątanie małych powierzchni biurowych to osobna oferta kierowana do indywidualnych biur o mniejszych powierzchniach. Zakres, częstotliwość i godziny prac w tej ofercie są indywidualnie dostosowywane do preferencji klienta. Nieżelazne od wielkości biura nasze podejście jak i zasady współpracy są identyczne dla wszystkich usług. W mniejszych biurach często panuje rodzinna atmosfera dlatego niemiernie istotny jest dobór pracowników, jak również skupienie się na indywidualnych oczekiwanych każdego pracownika Państwa biur. Koszt usługi jest ustalany indywidualnie.

Sprzątanie <br />
małych <br />
powierzchni <br />
biurowych
Dyżur<br />
dzienny

Dyżur
dzienny

Usługa polegająca na sprzątaniu biura w trakcie pracy pracowników. Zakres dostosowywany jest do oczekiwań klientów, ale głównie sprowadza się do utrzymywania czystości łazienek, kuchni, sal konferencyjnych oraz ciągów komunikacyjnych. Koszt takiej usługi wyliczany jest w zależności od ilości godzin pracy pracownika.

Sprzątanie
poremontowe

Wykonywanie sprzątań poremontowych i pojedynczych usług sprzątania biur. W takim przypadku wyceny są przeprowadzane indywidualnie. W zależności od ilości osób i sprzętu niezbędnych od wykonania usługi.

Sprzątanie<br />
poremontowe
Pranie<br />
dywanów

Pranie
dywanów

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem oraz certyfikowanymi środkami czyszczącymi. Usługę wykonujemy w biurach, lokalach użytkowych ale także w domach i mieszkaniach prywatnych. Ceny prania wykładzin uzależnione są od stopnia zabrudzenia i ilości wykładziny przeznaczonej do prania.

Dostawy
do biur

Dostawy artykułów higienicznych. Naszym klientom oferujemy dostawy artykułów higienicznych do biur. Dostarczamy wszystkie niezbędne artykuły higieniczne w zależności od preferencji klienta.

Dostawy<br />
do biur

Minimalny wpływ
na środowisko

Wychodząc naprzeciw zmieniającemu się klimatowi naszej planety w ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele zmian, aby zminimalizować wpływ naszych usług na środowisko naturalne. Dlatego decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, iż wprowadzone przez nas rozwiązania będą w ocenie audytów środowiskowych zmniejszały oddziaływania na środowisko Państwa biur i firm.

Dowiedz się o nas więcej

Zaufali nam