O nas

Bravo to doświadczona firma sprzątająca z ponad 15-letnim doświadczaniem na Polskim rynku usług sprzątania. Głównym obszarem naszego działania jest teren Warszawy i okolic, usługi świadczymy również Krakowie i Katowicach. Zajmujemy się sprzątaniem biur oraz innych nieruchomości. Zapewniamy kompleksową usługę, zawsze dostosowaną indywidualnie do potrzeb konkretnego klienta, aby zminimalizować jego zaangażowanie i zmaksymalizować satysfakcję.

W zarządzaniu naszym personelem ogromną uwagę przywiązujemy do doboru pracowników jak również do ich poszanowania. Dzięki temu redukujemy rotację wśród naszych pracowników. Wierzymy że budowa relacji z klientem i zapewnienie stałości personelu zwiększa poczucie bezpieczeństwa i zapewnia zachowanie poufności danych wrażliwych znajdujących się w zasobach sprzątanych przez nas obiektach. Dzięki poczuciu satysfakcji z pracy nasi pracownicy dbają o Państwa firmy jak o własne.

Aby zapewnić Państwu poczucie bezpieczeństwa, a naszym pracownikom zminimalizować stres związany z wykonywaną pracą posiadamy ubezpieczenie od szkód powstałych z winy naszych pracowników na kwotę 1.000.000 zł.

O nas - Bravo Sprzątanie

Dlaczego my?

  • Ponad 15-letnie doświadczenie
  • Dokładność i rzetelność wykonywania usługi
  • Dobór pracowników i nacisk na minimalizację rotacji
  • Wysoka kwota ubezpieczenia od szkód
  • Elastyczność pracowników
  • Kompleksowość usługi
  • Gwarancja ceny
  • Indywidualne podejście do klientów

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy gwarancję ceny, abyście mieli Państwo pewność, iż koszt usługi nie zmieni się przez co najmniej 18 miesięcy do daty podpisania umowy.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie wsłuchujemy się w jego potrzeby i sugestie. Nasza usługa jest „szyta na miarę”. Naszym podstawowym założeniem jest to, iż to my jesteśmy dla was i pracując rzetelnie w „tle” pomagamy Państwu w pełni skupić się na waszej pracy.

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem jak również zapewniamy profesjonalne środki czystości. Dzięki wieloletniej współpracy z producentami i dystrybutorami środków chemiczny jesteśmy w stanie zapewnić Państwu maksimum efektu w krótkim czasie, a sobie satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

Dzięki współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zapewnić Państwu pełną obsługę Facilitis w Państwa firmie.

Przygotowana dla Państwa oferta będzie przejrzysta i nie będzie miała żadnych ukrytych kosztów. Umowy podpisywane z Państwem również są indywidulanie dostosowywane do Państwa oczekiwań. W tej kwestii umów i zakresu prac stawiamy na partnerstwo.

Kultura naszej firmy, wzajemny szacunek, podejście zaangażowanie i elastyczność naszym pracowników jak również indywidualne podejście do klientów sprawiają, iż pomimo zmieniającego się otoczenia i oczekiwań współpraca z naszymi klientami układa się harmonijnie przez wiele lat.

Minimalny wpływ
na środowisko

Wychodząc naprzeciw zmieniającemu się klimatowi naszej planety w ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele zmian, aby zminimalizować wpływ naszych usług na środowisko naturalne. Dlatego decydując się na współpracę z nami mogą być Państwo pewni, iż wprowadzone przez nas rozwiązania będą w ocenie audytów środowiskowych zmniejszały oddziaływania na środowisko Państwa biur i firm.

Zaufali nam